Reception Manager

Best Hotel - Luanda, Luanda

Fechado

Contrato

Faixa salarial
AKZ 120.000-200.000 / mês
Tipo contrato
Tempo indeterminado
Oferta aberta até
01/12/2016

Descrição

Cargo
Número de vagas
1
Descrição da função

Aby zapewnić que gości i klientów są odbierane w doskonałej i profesjonalny sposób, a que wszystkie obszary recepcyjne działają wysokiej jakości usługi w każdej chwili.

  • 1. Aby nadzorować profesjonalny powitanie klientów i gości, z zachowaniem najwyższych standardów.
  • 2. Aby zarządzać rezerwacje pokoju que Zapewnienie zespół rezerwacje są przetwarzaniu wszystkich zapytań dokładnie.
  • 3. Rekrutacja, indukcja i szkolenie recepcjonistki i Pokój Spotkanie koordynatorów
  • 4. oceny i zarządzania wydajnością pracowników, w tym comiesięcznych spotkań.
  • 5. Główny, monitorowanie, motywowanie i inspirowanie zespołu; udzielanie wskazówek i wsparcia.
  • 6. Przegląd istniejących norm i procedur stosowanych przy wdrażaniu nowych najlepszych praktyk, aby zapewnić bezproblemową dostawę przed domem Services
  • 7. W toku rozwoju umiejętności i wiedzy dla zespołu FOH.
  • 8. Produce, zarządzać i obsługiwać trasę odbioru, sprawdzając przyszły nieobecności, planowanie i przykryć Zapewnienie godzinach nadliczbowych jest w razie potrzeby
  • 9. Zarządzanie realizacji dla każdej zmiany lub aktualizacji oprogramowania w systemach
  • 10. Budżet monitora i produkować tygodniowe / miesięczne raportowanie w stosownych przypadkach
  • 11. Nadzorowanie koordynację funkcji VIP i wydarzeń.
  • 12. Przegląd razie potrzeby jednolite wymagania i źródło nowych dostawców

Requisitos

Titulação mínima
Ensino Secundário
Experiência exigida
2 Anos
Nacionalidade
Não definido
Línguas
Area funcional
Competências
Aptidões necessárias

obowiązki:

  • Witać klientów i gości i que Zapewnienie wszyscy pracownicy recepcji utrzymania pożądanego poziomu obsługi klienta.
  • Aby zapewnić que zapisy przybyciem klientów i wydawania przepustek wypełnione w sposób szybki i profesjonalny sposób.
  • Gruntowna znajomość systemu komputerowego jest zobowiązany do zapewnienia prawidłowej procedury były zawsze przestrzegane.
  • Do monitorowania i dostarczania informacji statystycznej rodzajów i kategorii osób odwiedzających urząd i korzystanie z sąsiednich sal konferencyjnych, zapewniając taką informację zarządzania na zamówienie.
  • Aby zapewnić powiadomienie que każdej odwiedzanej czym są informowane o przybyciu gościa terminowo i na bieżąco informowane o i- W razie potrzeby osoby (osób).
  • Aby zapewnić poziom usług que utrzymywane są w najwyższym stopniu, a szczególną uwagę poświęca się opiece klienta, aby upewnić się, że wszyscy zwiedzający otrzymują najwyższą jakość obsługi i uwagi.
  • Aby zapewnić personel zapewnia wszystkie que pomocy użytkownik może wymagać.
  • Aby wziąć pełną odpowiedzialność za odbiór i wszystkich powiązanych dziedzinach, upewniając que Są one przechowywane w najlepszym możliwym aby przez cały czas, współpraca z czyszczących, urządzeń, bezpieczeństwa i innych departamentów uzna to za konieczne.
  • Aby zapewnić que Odpowiednie zapisy są przechowywane na wyjeździe gości na skomputeryzowanego systemu rejestrowania.
  • Aby zapewnić que, gdy jest to konieczne, kawa jest udostępniana klientom i przedstawione w odpowiednim czasie.
  • Aby zapewnić, że wszystkie pracownicy recepcji są świadomi i zapewniają pełną biznesowe Centrum wsparcia dla klientów, gości i innych pracowników. Będzie to obejmować wszystkie zadania administracyjne i wsparcia rozszerzy się również do aranżacji wniosków osobowych.
  • Aby zapewnić, że wszystkie pracownicy recepcji są przeszkoleni i są w pełni zaznajomiony ze wszystkimi aspektami oprogramowania
  • Do sortowania i dostarczania dokładnych raportów na temat wszystkich aspektów informacji pokojowej rezerwacji na wniosek kierownika.

Empregador

Nome do empregador

Best Hotel

Não encontrou vagas do seu interesse?

Registe-se para ser informado quando tivermos vagas adequadas ao seu perfil.
Ao registar-se, aceita os nossos Termos e condições